PF Olje / NPF Oslo

Oljeplatform i havet

PF oljegruppe har et tett og nært faglig samarbeid med Norsk Petroleumsforening i Oslo, med felles styre, møteaktivitet og medlemskontingent.

Det givende samarbeidet styrker begge foreningene i form av mangfold og betydelig tilgang på ressurspersoner og nettverk, og gir som resultat større bredde av ulike møteforum av høyeste kvalitet.

PF oljegruppe og NPF Oslo har som målsetting å skape glød, engasjement og meningsytring. Rekruttering og integrering av unge til bransjen og foreningene har høy prioritet.

Vi ønsker å forene det faglige med sosialt samvær med likesinnede som har felles interesser innen petroleumsindustri og politikk, på tvers av ulike profesjoner, og mellom privat og offentlig virksomhet.

Styret arbeider aktivt med å sette dagsaktuelle temaer på agenda. Vi ønsker å ligge i front, og kunne tilby våre medlemmer siste nytt, utvikling og trender. Derfor setter vi stor pris på innspill og eller tilbakemelding.

Styret

Styreleder: Anne Karin Knausgård
Anne.knausgard@outlook.com

Nestleder: Magnus Tjøstheim
magnus.tjostheim@oed.dep.no

Bjørn Andersen
bjorn.andersen@aibel.no

Jan-Erik Berre
jan.erik.berre@dnb.no

Egil Birkemoe
Egil.birkemoe@akersolutions.com

Odd Olav Eide
Odd.olav.eide@kvaerner.com

Kristine Gjessing
kristine.gjessing@lundin-norway.no

Kristine Holm
kristine.holm@total.com

Hilde Sørvang Stafford
hilde.sorvang.stafford@akersolutions.com

Ida Tofthagen
tofthagen.ida@gmail.com

Gjermund Våge
gjermund.vage@live.no

Petter Aabø
Petter.aabo@pointresrources.no

Se alle nettverk